TheAnGeLs portál vznikl na jaře roku 2010 a za více než osmiletou existenci si jeho návštěvníci a příznivci měli možnost užít celou řadu událostí a projektů. Tým portálu TheAnGeLs má v současné době 4 stabilní členy, kteří na portále pracují již řadu let, ale v průběhu existence portálu se v týmu vystřídaly již desítky lidí, kteří pomáhali s různými událostmi nebo projekty, jež portál pořádal či vyvíjel.

TheAnGels se ve svých projektech nejčastěji věnují zkoumání a vývoji počítačových her se zaměřením na hry webové. Nejčastěji použité technologie jsou WebGL, Threejs, Nodejs, Javascript, HTML, CSS případně PHP. Mezi zatím dokončené herní projekty patří losovací hra s názvem Runeta a hledací / úkolová hra AlfaDungeon. Mezi nejúspěšnější projekty TheAnGeLs patří nástroj na stavění balíčků pro karetní hru A Game of Thrones (Hra o trůny), který byl následně rozšířen o řadu dalších funkcí, jako je kalendář turnajů nebo analýza složeného balíčku. Mezi zajímavé projekty také patřila například "Srdíčková mapa", která byla použita při prezidentské kampani v roce 2017/18 pro koordinaci dobrovolníků.

Komunita portálu TheAnGeLs stejně jako jeho tým je otevřená pro všechny, kdo se chtějí bavit a případně se něco naučit. Ve většině případů není složité se zapojit do právě probíhajících projektů, pokračovat v některém, který není aktuálně vyvíjen, nebo zahájit nový vlastní projekt. Není potřeba být programátorem, internetovým specialistou nebo machrem ve výpočetní technice, stačí mít chuť se v něčem realizovat - v oblastech jako kreslení, hudba, 3D modelování, sociální sítě a tak dále - a mít odhodlání a trpělivost se zlepšovat. Pokud toto máte, neváhejte se k naší přátelské a tvůrčí skupince přidat. Jsme si jisti, že zažijete příjemný rozvoj své osobnosti a dovedností, mnoho krásných a napínavých chvil, stejně jako zkušenost práce v týmu či přebírání vlastní zodpovědnosti za část, na které budete pracovat.

Těšíme se na Vás! TheAnGeLs tým

Chcete se zapojit do některého z našich projektů?

Kontaktujte nás na e-mail:
the_angels@volny.cz

Další možností je po přihlášení zde na portále soukromou zprávou adminům Kostelnice nebo KURAT.

Další kontakty: